Hakkımızda

Hoş Geldiniz

Biz dinamik bir ekibiz.
Dijital sorunlarınıza çözüm buluyor ve her zaman her sorunuzda yanınızda oluyoruz.

2022 yılında kurulan Bunny Digital Company, günümüz çağında hızla değişen teknolojiyi ve dijital pazarlamayı benimsemiştir. Tecrübeli, eğitimli, dinamik ve genç kadrosuyla hızla büyümeye devam etmektedir. Kısa bir sürede yerli ve yabancı bir çok markaya, maddi ve manevi değerler katarak, büyümesini ve global olmalarına yön vermiştir. E-Ticaret, E-İhracat, Web Yazılım, Sosyal Medya, Video Prodüksiyon ve Marka Danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Bunny Digital Company olarak vizyonumuz hizmet ve müşteri anlayışı odaklı bir yaklaşımla, global standartlarda yenilik odaklı olmaya özen göstermektedir. Hem Türkiye'de hem Dünya'da dijital dünyaya geçiş yapan bireylerin güven içerisinde olmalarını ve bütün beklentilerini karşılayacak ve sorunlarını çözecek yenilik odaklı bir ağ oluşturmak.

Bunny Digital Company olarak bireyleri dijital dünyada e-ticaret, reklam yönetimi, grafik, sosyal medya yönetimi, yazılım, marka danışmanlığı ve video prodüksiyon hizmetleri vererek müşteri odaklı çözümleri esas almaktadır. Sorumluluk ve değer katma anlayışını temel unsur olarak benimsemiştir.

Dijital medya, dijital pazarlama, tasarım ve geliştirme odaklı olarak işletmelerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz. Bize her zaman yazabilirsiniz.

0 +

Tamamlanmış Proje

0

Ülke

0 +

Mutlu Müşteri

0

Kişilik Profesyonel Ekip

YORUMLAR

Müşterilerimiz Neler Söylediler?

Bunny Digital ile çalışarak şirketimiz 2 ay gibi bir sürede kendi sektöründe bilinir bir firma haline geldi. Tüm operasyonel süreçlerimizi onlara emanet ettik. Her konuda şeffaf ve detaylı bir şekilde hiç sıkılmadan anlatıp yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

Okan Kayahan
Okan Kayahan
Girişimci

Ben Etsy’de satış yapan girişimci bir kadınım. Bunny Digital çalışmaya başladıktan sonra satışlarımız kısa bir sürede %50 arttı. Doğru bir SEO ve reklam çalışması yaparak ve bizede adım adım göstererek görüntülenmelerimiz ve satışlarımıza yansıdı. Teşekkür ederim.

Gökçe Ada
Gökçe Ada
Etsy’de Satıcı

Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

Referanslarımız

``Kalite asla bir tesadüf değil daima akıllı bir gayretin sonucudur.``