Hizmetlerimiz

  • home
  • /
  • Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

e-ticaret

E-Ticaret Pazaryerleri

Türkiye’nin internetten alışverişte dünya çapında 4. sırada olduğunu biliyor muydunuz? Her gün gelişen e-ticaret sektöründe Türkiye’de hem global hem kendi içinde yerini almış bulunmaktadır. Başta Trendyol, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor, n11, PttAVM, Çiçek Sepeti gibi bir çok pazaryeride rekabet içerisinde yerini korumaktadır. Hepsinin birbirinden farklı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Siz de satıcı olmak istiyorsanız A’dan Z’ye tüm pazaryerlerinde yardımcı oluyoruz. Excel ve XML ile çok daha kısa sürede manuel yüklemeden avantaj sağlamak, pazaryeri entegrasyonları ile stok kaçırmamak, ürün ve reklam yönetimi ile satışları arttırmak ve daha fazlası için sizde şimdi iletişime geçebilirsiniz. Sizin için çalışmıyoruz, sizinle beraber çalışıyoruz.

e-ihracat

E-İhracat | Global Satış

E-İhracat yaparak dünyaya ürünlerinizi satacağınızı biliyor muydunuz? Üstelik anlatıldığı kadar zor değil. Zorlaştıran ne yazık ki insanlar. Başta Amazon, Ebay, Aliexpress, Etsy gibi platformlarda çok kolay ve rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Yurt dışı web sitesi için çoğunlukla shopify alt tabanlı web siteleri kullanılmaktadır. Orada da sıfırdan e-ticaret sitesi açarakta satış yapabilirsiniz. Hepsinin Türkiye’deki pazarylerinde olduğu gibi avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Örneğin; Etsy çoğunlukla el yapımı ürünler satmaktayken, Amazon ise yeni yeni el yapımı pazarına girmektedir. Ürünleriniz için en doğru analizi yaparak, rakip analizleri ve ürün analizleri ile en doğru satış yapmanız gereken pazaryerlerini sizler için buluyoruz. Bu süreçte A’dan Z’ye yanınızda oluyoruz. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Sizin için çalışmıyor, sizinle beraber çalışıyoruz.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde Televizyon, gazeteler ve dergiler yerini sosyal mecralara bıraktı. Artık geleneksel medya bitti diyebiliriz. Hiç olmazsa gelişmiş ülkelerde artık bu böyle. Dünya ise yavaş yavaş buna alıştı. Bundan 10 yıl önce akşamları televizyon başında dizi ya da film izlerken artık akşamları youtube, netflix, instagram, facebook, twitter gibi bir çok sosyal mecrada hayatlarımızı geçiriyoruz. Durum böyle olunca markalar da yönlerini ve bütçelerini sosyal mecralara çevirdi. Bu durumda sizde bir işletme olarak geri kalmamanız gerektiğinin altını önemle çizmek isteriz. Instagram, Facebok, Twitter, Tiktok gibi popülerliği artan sosyal mecralarda dev firmaların reklamlarını bol bol görüyorsunuz. Profesyonel bir şekilde uzman tasarım ekibimizle siz de sosyal mecrada yerinizi alabilirsiniz. Bol bol kaliteli içerik girerek etkileşimi arttırarak satışlarınıza ve hizmetlerinize yardımcı oluyoruz. Sizde şimdi iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

reklam yönetimi

Reklam Yönetimi

Sosyal medya yönetiminde bahsettiğimiz gibi geleneksel medya artık yerini dijital medyaya bırakmıştı. Aynı durum reklamcılık içinde geçerli. Geleneksel reklamcılıkta çok eskiye gidip kısa bir bilgi verecek olursak sandviç adamlardan, ABD – İngiltere – G.Kore gibi ülkelerin reklamlarını kopyalamaktan, seçim kampanyalarını birebir kopyalamaktan uzaklaşıp, günümüze kadar büyük mücadeleler vererek artık tamamen doğal ve yaratıcı reklamlar çıkarabiliyorduk. Tabii 10 yıl önceye kadar durum böyleydi. Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra geleneksel reklamcılıkta yavaş yavaş kendisini dijital reklamcılığa bırakmak zorunda kaldı. Bugün gerilla reklamlarını hala görebiliyoruz. Fakat sosyal mecralarda gördüğümüz reklamları televizyonlarda göremiyoruz. Artık bir ürünü aratırken karşımıza o ürünü satan ortalama 10 tane firma reklamı çıkıyor. Üstüne bu arattıklarımızın çerezi tutuluyor ve diğer sosyal mecralarda karşımıza çıkyıor. Durum böyle olunca işletmelerin vazgeçilmez reklam adresleri dijital reklamlar oldu. Facebook, instagram, google ads, tiktok gibi popülerliği artan mecralarda işletmeniz için doğru reklam modeli ile hizmetlerinizi ve satışlarınızı arttırmakla kalmıyor marka bilinirliğini de sağlıyoruz. Sizde iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

web site

Web Sitesi | Kurumsal & E-Ticaret

Bir girişime başlamak istiyorsunuz ve kafanıza az çok olay örgüsünü tamamladınız ama nereden başlayacağınız konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Bu çoğu yeni işletmenin düşündüğü ve kafasını kurcalayan bir sorundur. “Nereden nasıl başlasam?” – “Onu yapsam olur mu?” vs. gibi girişimcinin kafasını ilk başlarda genellikle meşgul eder. Değişen ve teknolojiye adapte olan dünyada yapmamız gereken bir şey var ilk ona adapte olmaktır. Çünkü bugün A ürününü çok rahat bir şekilde gerekli araçlar ve mecralar ile başka bir kıtaya satabiliyorsak, başka bir kıtaya nasıl ulaşmamız gerektiğini düşünmeliyiz. En başta “Biz neyiz?” – “Biz kimiz?” gibi soruları cevaplandırmak için ya da ürünlerimizi satmak & lansmanını yapmak için bir tane web siteye ihtiyacımız var. Kurumsal site olsun, tek ürün sitesi olsun, e-ticaret sitesi olsun ama bir tane bizim varlığımızı belli eden bir site olması gerekiyor. Şimdiye baktığımız zaman Etsy platformu aylık tekil olarak 267 milyon aranma hacmine sahip. Durum böyle olunca siz X firması iseniz, X firması diye sizide aratacakladır. İnsanlar sizi her zaman güncel olarak bulabilmelilerdir. A’dan Z’ye istekleriniz doğrultusunda web sitenizi inşa ediyoruz. Sadece sitenizi açmakla kalmıyor başlangıç için SEO çalışmasını da ücretsiz olarak yapıyoruz. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmetleri

Dijital dünyada en önemli durumlardan biri işletmelerin müşterilerle güven sadakatinin oluşması gerektiğidir. İşletmeniz müşterilere ne kadar güven verirse o kadar başarılı ilerlemeleriniz olur.  İşletmenizin varlığı, neler yaptığı, kısa bir röportaj veya sadece iç – dış çekim işletmenizin lansmanı için fena sayılmaz. Geniş kitlelere yayılmış işletmelerin devamlı güncel olarak video çekimi yaptıklarını ve bu çekimlerde, neler yaptığını ve nasıl ilerlediklerini anlatırlar. Artık firmaların kendi sitelerinde rahatlıkla görebiliyoruz. Sizde müştelerinize kendinizi, neler yaptığınızı, nasıl ilerlediğinizi anlatarak güven aşılayabilir ve katkısını kat kat görebilirsiniz. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz. Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

grafiker

Grafik Hizmetleri

Ürünleriniz var ama arka planı daha farklı bir zemin istiyor olabilirsiniz. Deckup ya da mock-up olarak çalışmalarınızda olmayabilir ve yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu neredeyse her ürün satan işletmenin başına gelen bir durumdur. Ürünlerin arka zeminin değiştirmek ve daha güzel bir zemine koymayı kim istemez ki? İşletme ürün fotoğraf çekimi ile de uğraşmak zorunda kalmaz. Sizler için mockup ve deckuplarınıza çözüm oluyoruz. Sadece bunlarla sınırlı değil, istediğiniz photoshop, illustrator, video edit işlerinizi yapıyoruz. Detay için iletişime geçebilirsiniz. Sizler için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

google ve yandex haritalar

Google Haritalar ve Yandex Haritalar

Bugün bir işletme açıp müşterilere ulaşmak için ev olsun, ofis olsun google ve yandex haritalarda olmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Çevrede bir mekan ararken artık ilk google haritalara yazılıyor. Yani anlayacağınız tabela devri de yavaş yavaş bitiyor. Örneğin; en yakın kebapçı, en yakın güzellik salonu, en yakın nakliye gibi. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama, yol tarifi alarak kısa bir sürede bize müşterilerimizi getiriyor. Durum böyle olunca işletmelerde google ve yandex haritalarda olmak mecburiyetindeler. Sadece yol bulmak için değil, en önemli ve üstünde duracağımız özellik yorumlardır. İnsanlar işletmenize geldiğinde ya da sizden bir ürün veya hizmet aldıklarında google haritalardan yorum yazıyorlar. Yorumlara göre de insanlar geliyor veya gelmiyor. Örneğin; bir kebapçısınız ve şu yorumun size gelme ihtimali yüksektir: “Garson güler yüzlü, fiyatlar makul ve temiz bir mekandı. Tekrardan görüşmek üzere” gibi. Bu yorumu okuyan bir müşterinin size gelme ihtimali yüksektir. Çünkü önceden birisi deneyimlemiş ve olumlu bir cevap almış. İster istemez sizinle müşteri arasında bir sadakat oluşacaktır. Bir de kötü yoruma bakalım: “Mekan çok kötü, garsonlar masaya 20 dakika sonra geldiler. İlgi, alaka sıfır hiç hijyenik bir mekan değil. Kesinlikle gelmeyin. Paramızla rezil olduk.” gibi bir yorum ise sizi eleyecektir. Sizin için en doğru google ve yandex çalışmalarını yapıyoruz. İşletmenize göre SEO çalışması yapıp, kampanyalar oluşturuyoruz ve haritalarda ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. İşletmenizi haritalarda aktif ediyoruz. Detay için iletişime geçebilirsiniz. Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

marka danışmanlığı

Marka Danışmanlığı

İşletmeniz açtınız ve nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor ya da kararsızlıklarla dolu olabilirsiniz. Her işletme dönem dönem bu süreçten geçer. Sizler için pazarlama stratejileri belirliyoruz. Rakipleriniz neler yapmş? Siz neler yapabilirsiniz? ya da eksik olanlar nedir? gibi soruların cevaplarını size verilerle iletiyoruz. İşletmeler için sürdürebilirlik çok önemli bir husustur. Bu bağlamda sizin A’dan Z’ye yanınızda oluyor ve dijital pazarlama stratejileri ile markanıza kurumsal bir kimlik oluşturuyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Sizler için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.

Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz.